Hakkımızda

İSGPLUS -ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

İsgplus olarak iş yerinizdeki risk hesaplamalarını en güvenilir şekilde yapıyor ve sizlere rapor sunuyoruz. Onlarca yıllık tecrübesi ve birikimi ile uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan İsgplus , önce iş sağlığı ve güvenliği değil önce işçi sağlığı ve güvenliği ilkesi ile yola çıkmıştır. Uzun yıllar boyunca inşaat ve daha birçok sektörde yapmış olduğu çalışmalar ile adından her yerde söz ettirmiş, benzer hizmet verenlere örnek teşkil etmiştir. 6331 sayılı iş kanununu referans alarak kanunlara ve kararnamelere bağlı kalarak almış olduğumuz güvenlik önlemleri ve risk yönetimleri konusunda ülke çapında büyük işler yapmış bulunmaktayız.

Sektörünün lideri konumuna gelen İsgplus şimdi daha profesyonel, modern ve teknolojik. Firmamız bünyesinde bulunan iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ile iş yerlerinizde bulunan risklerin analizini yapıyor ve bu risklerin giderilmesi konusunda da sizlere danışmanlık yapıyoruz.

Misyon

Müşterilerinin “iş sağlığı ve güvenliği” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmayı misyon edinen İsg Plus, ülkemizde iş kazalarının minimize edilerek sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için maksimum katkıyı sağlamayı ve toplumun bu yöndeki bilincini artırmayı hedeflemektedir.

Amacımız; İş Güvenliği ve İş Sağlığı kapsamında firmalara her konuda yardımcı olarak, ülkemizde İş Güvenliği Kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Dürüst, güvenilir, sorumluluk biliciyle hareket eden, müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen ve yenilikçi uzman kadromuzla kendimizi gelecekte sektörün en çok tercih edilen ve kalitesiyle anılan firması olarak görmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmetimizin her aşamasında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir çözüm ortağınız olmak,

İşyerinizin Geleceğine Sağlık ve Güven Katıyoruz...

Başınıza Bir İş Gelmeden Biz Gelelim!